Na gorąco - dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami uwielbiali Jezusa Chrystusa! Dziękujemy wszystkim, dzięki którym koncert mógł się odbyć. Do zobaczenia za rok.

Czytaj więcej...

Warsztaty przed koncertem zakończone. Jak wyglądały warsztaty, krótkie rozmowy z uczestnikami i zaproszenie na czwartek zobaczycie w filmie. Zapraszamy do oglądania i udostępniania dalej.

Czytaj więcej...

Wszystkich uczestników Warsztatów Uwielbienia zapraszamy w sobotę 14 maja o godz. 9:00 do Auli Jasnogórskiej przy parafii Ducha Świętego ul. Bułgarska 30. Na pewno nie zabłądzicie ponieważ będziemy na każdego z Was czekać na parkingu przy Auli.

Do zobaczenia :)

Podczas pierwszego Zielonogórskiego Koncertu Uwielbienia obok zespołu, solistów i sekcji smyczkowej, na scenie wystąpi również chór warsztatowy TIRA IL VENTO.

Rozpoczęliśmy zapisy na warsztaty muzyczne, dlatego jeśli chcesz chwalić Boga śpiewem, stojąc na scenie wśród świetnych muzyków, zapisz się już dziś!!! Warsztaty Uwielbienia to czas, w którym poprawisz swoją emisję głosu, poznasz fantastycznych ludzi, a przede wszystkich oddasz Bogu to, co należy do Boga! Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu :)

Czytaj więcej...

Strona 2 z 3