Podczas pierwszego Zielonogórskiego Koncertu Uwielbienia obok zespołu, solistów i sekcji smyczkowej, na scenie wystąpi również chór warsztatowy TIRA IL VENTO.

Rozpoczęliśmy zapisy na warsztaty muzyczne, dlatego jeśli chcesz chwalić Boga śpiewem, stojąc na scenie wśród świetnych muzyków, zapisz się już dziś!!! Warsztaty Uwielbienia to czas, w którym poprawisz swoją emisję głosu, poznasz fantastycznych ludzi, a przede wszystkich oddasz Bogu to, co należy do Boga! Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu :)

Czytaj więcej...

Zapraszamy do lektury wywiadu, który ukazał się w tygodniku "Niedziela".

Czytaj więcej...

Ponieważ ZKU to dzieło wymagające olbrzymiej pracy i zaangażowania, niezbędne jest dla nas wasze wsparcie modlitewne i finansowe. Choć bardzo wiele osób zrzekło się wynagrodzenia za wykonywaną pracę na rzecz koncertu to jednak wciąż musimy uzbierać kilkanaście tysięcy złotych, aby koncert mógł się odbyć. Dlatego zwracamy się do każdego z was z prośbą o modlitwę za dzieło koncertu oraz o możliwą pomoc finansową. 50zł, 300zł, 2000zł - każda kwota jest dla nas bardzo cenna i pomoże w realizacji pięknego i dobrego wydarzenia, na którym skorzystamy my wszyscy. Dodatkowo firmom, które zechcą wesprzeć nasze dzieło zapewniamy reklamę.

Czytaj więcej...

Strona 3 z 3