Arkadiusz Wiertelak

Kierownik artystyczny, aranżer i główny organizator Zielonogórskiego Koncertu Uwielbienia. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Swoje studia na kierunku Edukacja Muzyczna, Chóralistyka i Muzyki Kościelna rozpoczął w październiku 2009 roku. W latach 2011 - 2014 był dyrygentem chóru Albertinum w Mirkowie, jednocześnie regularnie biorąc udział w wydarzeniach takich jak mega produkcje Opery Wrocławskiej (jako członek chóru) czy warsztaty muzyczno-liturgiczne (jako korepetytor sekcji tenorów). W latach 2014, 2015 związany był z Koncertem Uwielbienia w Opolu, gdzie w jego sercu po raz pierwszy narodziła się idea stworzenia podobnego koncertu w Zielonej Górze. W wolnym czasie komponuje i aranżuje utwory orkiestrowe i chóralne.

Martyna Dziechciaruk

Absolwentka szkoły muzycznej, na co dzień łącząca muzykę z byciem biologiem. Uczestniczka i solistka warsztatów gospel, instruktor warsztatów dla chórów, posługująca na uwielbieniach i w chrześcijańskich projektach muzycznych, sercem wciąż wierna zespołowi z miejscowej parafii. W ostatnim czasie związana z zespołem ReGeneration pod kierownictwem dr. Briana Fentressa. Jest przekonana, że doświadczenie modlitwy muzyką przemienia serce, a płynąca z tego Miłość Boża uczy, jak zachwycać się drugim człowiekiem.

Zespół SHEMA

Zespół SHEMA to grupa młodych muzyków. W repertuarze zespołu znajdują się utwory reprezentujące odmiany muzyki chrześcijańskiej: worship songs (pieśni uwielbienia) i contemporary gospel (gospel współczesny). Zespół wykonuje także najbardziej znane utwory polskiej muzyki chrześcijańskiej. Shema wychodzi na różne sceny, nie tylko te kościelne. Chce uwielbiać Boga wszędzie tam, gdzie to możliwe, by dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Już na początku swojej działalności zespół zdobył I miejsce podczas konkursu chórów na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel w Małomicach, gdzie w jury zasiadały Karen Gibson i Lea Kjeldsen. Shema została także wyróżniona tytułem Laureata Wojewódzkich Prezentacji Zespołów Muzycznych "Wiolinowe Spotkania" w Zielonej Górze. Na działalność muzyczno – uwielbieniową zespołu znacząco wpłynęła współpraca z Brianem Fenressem. Od 2007 roku Shema zajmowała się organizacją Warsztatów Gospel w województwie lubuskim. Przez pięć lat warsztaty odbywały się w Rzepinie, a w 2012 roku po raz pierwszy odbyły się w Zielonej Górze.

Justyna Piętosa

Wokalistka, instruktor wokalny, absolwentka wokalistyki jazzowej na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim. Prowadzi własną szkołę wokalną - Śpiewalnię. Doświadczenie wokalne i sceniczne zdobywała pracując nad projektami autorskimi, a także współpracując z wieloma wspaniałymi muzykami takimi jak: Jerzy Szymaniuk, Piotr Baron, Wojciech Pilichowski, Krzysztof Kiliański, Bartłomiej Pietsch, Łukasz Pietsch, Adam Wendt, Patrycja Kosiarkiewicz, Beata Bednarz, Dorota Miśkiewicz, Patrycja Gola.

Przemysław Szczotko

Ukończył Uniwersytet Zielonogórski na wydziale muzycznym. Na co dzień pracuje jako nauczyciel muzyki w przedszkolach oraz prowadzi prywatną naukę w klasie gitary. Brał do tej pory udział w wielu projektach muzycznych, dzięki którym zdobył doświadczenie sceniczne. Komponuje, pisze teksty. Obecnie jest ściśle zaangażowany w projekt muzyczny z zespołem New Message, którego jest współtwórcą. Jako mąż i ojciec dwójki dzieci oraz osoba wierząca najchętniej śpiewa o miłości, gdyż ma do tego solidną podstawę obdarowując tą miłością swoich bliskich i będąc nieustannie nią obdarowywany. Ceni sobie udział w takich projektach, jak koncerty uwielbieniowe, gdyż otwarcie twierdzi, że to jest powrót do korzeni, do bazy, do Kogoś, od którego wszystko co jest związane z jego śpiewem i twórczością bierze początek i koniec. Jest to uczta duchowa i piękna okazja do świadectwa.

Paulina Szymkowiak

Od najmłodszych lat związana z muzyką chrześcijańską. Jako wokalistka związana z wieloma zespołami i projektami muzyki chrześcijańskiej, worship, gospel, soul. Absolwentka Edukacji Muzycznej Wydziału Artystycznego. Na co dzień pracuje z dziećmi i im służy swoim głosem, uwrażliwiając na piękno muzyki, czerpiąc i przekazując z niej ogrom radości. Prywatnie żona i mama. Jak sama twierdzi odkąd pamięta ma nieustanną potrzebę uwielbienia Boga, za to, co stworzył, za to, że jest Miłością i kocha każdego z nas bez granic. Uwielbienie Pana śpiewem traktuje jako najlepszą dla niej formę modlitwy, kiedy jej dusza może unieść się na chwilę i odwzajemnić miłość Jezusa. Koncert Uwielbienia jest dla niej wspaniałą okazją do tego, by połączyć się z innymi ludźmi na scenie i pod sceną i wspólnie uwielbiać muzyką, śpiewem oraz tańcem wspaniałego Boga ukrytego w Najświętszej Sakramencie tak z całego serca, szczerze i z głębi duszy.

Monika Bartkowicz-Krzysztof

Wiele lat temu jeszcze jako mała dziewczynka zakłócała ciszę w bloku syrenim śpiewem do butelki po dezodorancie przed lustrem mamy. Kiedy rozpoczęła studia i wyjechała z rodzinnego miasta, połknęła dziennikarskiego bakcyla przechodząc casting do pracy w studenckim radiu. Dzięki temu poczuła jak pociągający jest świat składający się ze stołu DJskiego, mikrofonu i tworzenie ulubionej play listy muzycznej. Obecnie można ją usłyszeć w rozgłośni radiowej Polskiego Radia Zielona Góra oraz Zachód. Poza anteną można ją zobaczyć na platformie YouTube, gdzie z powodzeniem razem z koleżankami tworzy kanał z poradami DIY (zrób to sam) o wdzięcznej nazwie Sprytne Babki :) Od 3 lat bierze udział w Zielonogórskim Uwielbieniu i czuje, że jest to idealne miejsce na to, by dzielić się radością i rozbudzać na nowo wiarę w Tego, który nas stworzył i obdarowuje miłością każdego dnia!

Natalia Iwaniec

Uczestniczka programów The Voice of Poland i Bitwa na Głosy, absolwentka szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i fagotu. Zapalona podróżniczka oraz autorka strony poświęconej dalekim podróżom (nataliaiwaniec.com) Obecnie pracuje nad własnym materiałem oraz przygotowuje kilkumiesięczna wyprawę do jednej z Ameryk. Możliwość łączenia tych dwóch silnie przeplatających się pasji zaowocowało wielkim pragnieniem dzielenia się. I to właśnie pragnienie stało się istotą wszelkich podejmowanych przez nią działań.